Apie mus

 

HOLKAS – galite pasitikėti.

 

Esame nuo 2012m įsikūrusi įmonė. Daugiausia veiklą vykdome Marijampolės apskrityje, bet augant klientų srautams dirbame Kauno bei Vilniaus regionuose.

Pagrindinis mūsų tikslas – patenkintas klientas. Didžiausias įvertinimas, kai tie patys klientai vėl ir vėl grįžta pas mus, tik jau su kitomis idėjomis langams ar jų uždangalams įsigyti.

Esame nedidelė įmonė, todėl vyksta betarpiškas bendravimas su klientais. Kartais dirbame ir “ne darbo valandomis” ar be papildomo užmokesčio, jei matome, kad klientas yra lojalus ir kreipiasi ne pirmą kartą.

Prekiaujame:

*  plastikiniais langais ir durimis

* lauko ir vidaus palangėmis

*  šarvo durimis.

*  žaliuzėmis

*  roletais

* tinkleliais nuo vabzdžių

*  apsauginėmis žaliuzėmis

*  garažo vartais

 

Siūlome VEKA bei Artech profilių plastikinius langus, atitinkančius kiekvieno kliento poreikius. Galite rinktis dviejų arba trijų stiklų paketus, didelis lango rėmo spalvų pasirinkimas padės priderinti prie bet kokio fasado.

 

• Apsaugines žaliuzes (skirtos apsaugai ne tik nuo įsibrovimų, jos puikiai apsaugo nuo stipraus vėjo ir sulaiko nepageidaujamo triukšmo garsus. Turime gausų spalvų pasirinkimą, tad nesibaimindami galite derinti su savo namo fasadu.)

• Vertikalias žaliuzes (jos tinka ne tik darbo kabinetui ar komercinėms patalpoms jas puikiai galima priderinti ir namų aplinkai)

• Langų roletus ( Daugiau kaip 400 roletinių audinių pasirinkimas leis kiekvienam papuošti savo interjerą. Jie puikiai apsaugo nuo saulės dienos metu, o vakare nuo smalsuolių žvilgnių. Mūsų siūlomi audiniai atsparūs tiesioginiams saulės spinduliams, todėl jums nereikės jaudintis dėl išblukimo. Roletai gali būti tvirtinami tiek ant plastikinių tiek ant medinių langų, ar netgi ant lango nišos.)

• Tinklelius nuo vabzdžių (Siūlome tinklelius rėmelius, roletinius tinklelius bei tinklelius durims. Tinklelių rėmelių spalva parinksime pagal Jūsų langų spalvą, kad neišsiskirtų iš bendro vaizdo, atrodys lyg neatskiriama detalė Jūsų langams)

• Markizes (Labai patogus būdas pasislėpti terasoje nuo saulės ar lietaus. Nenorite masyvaus stogo, kuris trukdo šviesos pralaidumui į namo vidų, bet norite laikinos apsaugos nuo saulės ar lietaus, Jums visa tai suteiks Markizė)

• Segmentinius garažo vartus bei jų automatiką (Segmentiniai (arba sekciniai) garažo vartai pasižymi didele šilumos izoliacija. Būtent dėl šios savybės ši vartų rūšis yra populiariausia individualiuose namuose, kuriuose garažas yra prijungtas prie gyvenamosios namo dalies. Vartų spalvą taipogi galima derinti su Jūsų namo išore.
Jūsų pageidavimu sumontuosime vartų automatiką, kuri suteiks Jums patogumą ir komfortą)

Maloniai kviečiame pasinaudoti mūsų paslaugų įvairove, profesionalumu ir patikimumu.

Atvykęs meistras į Jūsų namus patars ir padės Jums išsirinkti tinkamiausią variantą.